Po-Pia: 07:00 - 17:00

Získajte záruku

5 ročná záruka pri pravidelnom servise

Volajte ešte dnes 0910 30 50 50

Veľké Bierovce 276, 91311

Rekuperácie WOLF

klimaprojekt.sk

Spoločnosť Wolf Slovenská republika pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991, keď ešte na trhu figurovala pod názvom K K H spol. s r.o. Znalosť lokálnych podmienok sme skĺbili s kompetenciami značky WOLF, s ktorou sme začali spolupracovať už v roku 2006. V roku 2013 sa pôvodná slovenská spoločnosť premenovala na Wolf Slovenská republika s.r.o., a odvtedy spoločne s nemeckým partnerom budujeme silnú značku WOLF aj na slovenskom trhu.

klimaprojekt.sk

História materskej spoločnosti a značky WOLF sa začala písať v Hallertau v Bavorsku, v najväčšej oblasti na pestovanie chmeľu na svete. V roku 1963 ju v Mainburgu založil Anton Wolf s cieľom vyrábať diely do strojov na spracovanie chmeľu a zdrojov tepla. Od začiatku sedemdesiatych rokov sa firma zamerala na vývoj zariadení na vetranie a vzduchotechniku a o desaťročie neskôr vstúpila do vykurovacích technológií.

Inovácie Antona Wolfa vychádzali z pozorovania pestovateľov chmeľu a ich práce. Jeho cieľom bolo ich prácu zjednodušiť tak, aby sa pri nej ľudia toľko nenamáhali a tiež, aby bola efektívnejšia. Tento cieľ určil charakter našich výrobkov, ktoré sú inovatívne, jednoduché na manipuláciu, efektívne a spoľahlivé. Nezabúdame však ani na estetické hľadisko a dôraz kladieme na dizajn predovšetkým u vykurovacích kotlov, kde má rovnaký význam ako funkčnosť.

klimaprojekt.sk