Po-Pia: 07:00 - 17:00

Získajte záruku

5 ročná záruka pri pravidelnom servise

Volajte ešte dnes 0910 30 50 50

Veľké Bierovce 276, 91311

Referencie

Čo o nás hovoria klienti.

Dušan J.

Trenčín

Skúsenosť s Klimaprojekt.sk hodnotím maximálne pozitívne. Chlapci mi nielen pomohli s výberom vhodnej klimatizácie, ale vyšli mi v ústrety aj s termínom inštalácie. Samotná montáž prebehla nad očakávania rýchlo, keďže som predtým s klímou skúsenosť nemal, ovládanie mi ochotne podrobne vysvetlili a miesto montáže po sebe upratali. Budem ich odporúčať všetkým svojim známym.

Maroš H.

Trenčín

Maximálna spokojnosť od prvotnej telefonickej a e-mailovej komunikácie až po samotnú montáž. Technici boli veľmi milí a ochotní, aj výsledná cena za klimatizáciu bola priaznivá.

Hana Z.

Trenčín

Donedávna som si myslela, že klimatizácie je určená iba na chladenie. Vďaka pánom z Klimaprojekt-u máme v zime v dielni konečne teplúčko. A vynaložené náklady na klimatizačnú jednotku sa nám veľmi rýchlo vrátia na usporených energiách. Veľká spokojnosť!

rodina Zeleňáková

Trenčín

Po dôkladnom zvážení všetkých cenových ponúk na dodávku a montáž klimatizácie sme si vybrali Klimaprojekt.sk a túto voľbu neľutujeme. Obhliadka nášho domu prebehla hneď nasledujúci deň po odoslaní kontaktného formuláru a do konca týždňa sme mali klimatizáciu už aj namontovanú. Prístup technikov hodnotím ako profesionálny, pomohli nám s výberom vhodnej klimatizačnej jednotky, namontovali, všetko podrobne povysvetľovali a celý priestor upratali. Všetko funguje, ako má.

Marián K.

Trenčín

Profesionálny prístup, rýchla a kvalitná montáž, priaznivá cena. Odporúčam.

Peter S.

Trenčín

Maximálna spokojnosť – s cenou, kvalitou, montážou aj komunikáciou a prístupom v celom procese. Ako technický antitalent som dal na odporúčania technikov a po ich inštruktáži dokážem našu domácu klimatizáciu spoľahlivo ovládať mobilom. Doma ma teda každý deň čaká príjemný chládok. Ďakujem!