Po-Pia: 07:00 - 17:00

Získajte záruku

5 ročná záruka pri pravidelnom servise

Volajte ešte dnes 0910 30 50 50

Veľké Bierovce 276, 91311

O nás

O nás

KlimaProjekt

Spoločnosť Art Metal, s.r.o. sme založili v roku 2008 so zameraním na stavebné práce a kovovýrobu. Hoci počtom zamestnancov sme skôr menšia spoločnosť, o našich kvalitách svedčí množstvo spokojných zákazníkov od veľkých spoločností až po fyzické osoby a domácnosti.

Od svojho vzniku prešla Art Metal, s.r.o. mnohými zmenami, pretože máme radi výzvy a naša práca nás baví. Našu ponuku neustále rozširujeme o nové produkty, služby a riešenia, ktorými reagujeme jednak na nové technológie, ako aj na požiadavky trhu a našich zákazníkov. Od roku 2021 sa začíname venovať aj komplexným dodávkam, montáži a servisu klimatizácií.

klimaprojekt.sk

V našej spoločnosti fungujeme ako jedna veľká rodina a maximálna spokojnosť našich klientov je našou prioritou. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme im v celom nákupnom procese poskytovali stabilné hodnoty ako spoľahlivosť, odbornosť a priaznivý pomer kvality a ceny. Naša spoločnosť kladie dôraz aj na kvalitu a profesionalitu nášho tímu – náš tím technikov sa pravidelne školí a vzdeláva, pracuje s kvalitným náradím a po montáži vždy zanechá na pracovisku poriadok a čistotu, čo zákazníci určite ocenia. S cieľom maximalizácie kvality našich služieb sme si pre spoluprácu zvolili spoločnosťi WOLF a HITACHI, ktoré patria k popredným výrobcom klimatizácií a tepelných čerpadiel na trhu, a svojou snahou o zodpovedné zaobchádzanie so zdrojmi a ochranu životného prostredia majú blízko k ekologickej filozofii našej spoločnosti.

HITACHI v preklade znamená „Pri východe slnka vidno znamenie príchodu lepšej budúcnosti.“ Všetky nimi produkované zariadenia sa vyznačujú vysokým výkonom, dlhou životnosťou a využívajú DC inverter technológiu, ktorá okrem rýchleho dosiahnutia želanej teploty priestoru umožňuje používateľom ušetriť až 30 % spotreby energie. To nám umožňuje chrániť životné prostredie a zároveň financie našich zákazníkov. Pevne veríme, že rozhodnutie využiť služby našej spoločnosti bude aj pre Vás prvým krokom k lepšej budúcnosti, minimálne v oblasti tepelného komfortu